Kontaktai
Adresas:

UAB KURENTA
Breslaujos g. 3 (AK-538),
LT-44403 Kaunas

Telefonas: +370 37 328401
Faksas: +370 37 328402
El. paštas: kurenta@kurenta.lt

Naujienos 

2020-03-09

Naujo tipo plokščia antena yra juodame PP korpuse integruota kartu su keitikliu. Gaminamos 2 versijos lygio matavimo diapazonams 10 m arba 16 m. Turi standartinį 4-20 mA + HART® išėjimą, todėl gali būti naudojamos HART® daugiakanaliuose proceso valdikliuose arba sistemoje su asmeniniu kompiuteriu su UNICOMM HART®-USB / „Bluetooth®“ / RS485 modemais.

Privalumai:

  1. Nauja plokščios antenos PiloTREK lygio keitiklių versija turi puikų kainos ir kokybės santykį, užtikrindamos patikimą įvairių skysčių lygio matavimą už labai ekonomišką kainą.
  2. Tai yra mažiausio dydžio PiloTREK radarinis lygio keitiklis, palengvinantis jo įrengimą ribotos erdvės procesų aplinkoje.
  3. Keitikliai matavimo diapazonui iki 16 m žymiai lenkia konkurentų panašios kategorijos radarinius keitiklius (25 gHz dažnio K juosta) pagal kainą.
  4. Siauresnis jutimo kūgis, turintis 16 laipsnių spindulio kampą panašiai kaip PiloTREK tipo DN50 rago antenos jutimo kūgis.
  5. Dėl savo konstrukcijos integruota plokščia antena yra mažiau jautri užsiteršimo atžvilgiu nei rago tipo antenos.

Tipiška plokščios antenos PiloTREK taikymo sritis yra vandens ir nuotekų įrenginiai, tačiau ją taip pat galima naudoti mažose ir didelėse talpose chemijos, maisto (gėrimų), energijos gamybos ir farmacijos pramonės šakose.

2019-11-29

Fuji Electric firmos slėgio ir slėgio skirtumo keitikliai yra sertifikuoti pagal standartą IEC 61508 dėl atitikimo saugumo reikalavimams SIL2 arba SIL 3. Atitikimas SIL 2 arba SIL 3 slėgio keitikliams FCX-AII VG taikomas priklausomai nuo darbo režimo, kuriame keitikliai dirba. Jeigu tai yra nepertraukiamas darbo režimas, keitikliai sertifikuojami pagal SIL 2, o jeigu tai yra pertraukiamas darbo režimas,-pagal SIL 3. Sertifikatas išduotas Vokietijos žinybos TUV, atlikus atitinkamus bandymus. Kad pasiekti norimus saugumo standartus įprasti keitikliai V5 serijos buvo patobulinti, kad pasiekti minimalų inertiškumą iki 86 ms. Nepertraukiamo darbo režime keitiklių gedimo tikimybė pagal SIL 2 sertifikatą turi būti ne didesnė nei 3,8 10-8/h.

2019-06-04

UAB Kurenta pradėjo atstovauti Italijos firmą SEITRON, portatyvinių dūmų dujų analizatorių gamintoją. Ši firma gamina 2 tipų analizatorius, skirtus skirtingų poreikių matavimams. Modelis CHEMIST 500 BG turi daug funkcijų ir gali būti komplektuojams iki 4 skirtingų dujų komponenčių matavimui, o modelis CHEMIST 100 BG tik iki 3 komponenčių matavimams su mažesniu funkcijų skaičium.

 

2019-03-14

Vokietijos firma Badger Meter gamina ultragarsinius srauto matuoklius su uždedamais ant išorinės vamzdžio sienelės detektoriais, veikiančiais skirtingais principais. Įprastas detektorius, veikiantis ultragarso tranzito principu, yra skirtas skysčių srautų matavimui, kai juose yra mažai kietųjų priemaišų. Jeigu šių priemaišų yra daug, skystis tampa neskaidriu. Šiuo atveju naudojamas detektorius, veikiantis Doplerio dažnio pasikeitimo principu.

Srauto matuokliai gali būti stacionarūs (DFX) ir portstyviniai (DXN)