Kontaktai
Adresas:

UAB KURENTA
Breslaujos g. 3 (AK-538),
LT-44403 Kaunas

Telefonas: +370 37 328401
Faksas: +370 37 328402
El. paštas: kurenta@kurenta.lt

1. Komercinės termofikacinio vandens, garo ir vandens papildymo apskaitos prietaisų (naudojant specializuotus srauto kompiuterius MASStrol, DPFC ir SUPPERtrol kartu su diafragminiais, sūkuriniais, ultragarsiniais ir elektomagnetiniais srauto matuokliais) įrengimas, metrologinių pasų paruošimas, derinimas ir paleidimas. Pastarųjų metų darbai apskaitos srityje:

1.1.  Komercinės šilumos apskaitos didelio diametro vamzdžiuose (DN400, DN600, DN700, DN1000), naudojant diafragminius srauto matuoklius Kauno termofikacinėje elektrinėje (iš viso 12 komplektų, generalinis projekto vykdytojas AB „Axis Industries“).

1.2.  Šilumos apskaita UAB „Vilniaus energija“ biokuro katilui BKZ-75/39 ir visam kogeneraciniam įrenginiui: 4 garo šilumos, 3 maitinančio vandens šilumos ir 3 kondensato šilumos apskaitos (generalinis projekto vykdytojas AB „Axis Industries“).

1.3.  Termofikacinio vandens ir garo šilumos apskaitos UAB „Klaipėdos energija“ katilinėse (iš viso 4 apskaitos).

1.4.  Termofikacinio, tinklų papildymo, tiekiamo į paruošimo sistemą vandens ir garo šilumos apskaitos UAB „Panevėžio energija“ kogeneraciniame bloke (iš viso 5 apskaitos, generalinis projekto vykdytojas UAB „Elinta“).

1.5.  Termofikacinio, tinklų papildymo, tiekiamo į pašildytuvus vandens ir garo šilumos apskaitos UAB „Litesko“ filialo „Druskininkų šiluma“ kogeneraciniame bloke (iš viso 11 apskaitų).

1.6.  Komercinės garo ir termofikacinio vandens šilumos apskaitos šilumos tinklų ir atskirų įmonių katilinėse Klaipėdoje, Utenoje, Lazdijuose, Varėnoje, Telšiuose, Marijampolėje, Alytuje, Šilutėje, Grigiškėse (tiesiogiai arba su generaliniais projekto vykdytojais UAB „Energijos taupymo centras“, UAB „Manfula“, UAB „Enerstena“)

2. Diafragminių srauto matuoklių fakelinėms dujoms projektavimas ir gamyba AB „Mažeikių nafta“ (4 matavimo ruožai vamzdžio standartams ANSI 16“, ANSI 14“ ir ANSI 12“).

3. Gamtinių dujų apskaitų, kuriose naudojami diafragminiai, turbininiai ir rotaciniai skaitikliai su PTZ korektoriais (bateriniais arba maitinamais iš tinklo), įrengimas įvairiose Lietuvos įmonėse.

4. Biodujų apskaitų ir specialių biodujų filtrų-separatorių įrengimas Kauno nuotekų valykloje, Lapių ir Kairių savartynų biodujų utilizacijos kogeneraciniuose įrenginiuose. 


PagrindinisPagrindinis